Firma

Firma Hensel jest wiodącym producentem innowacyjnych systemów
elektroinstalacyjnych i rozdziału energii. Założona w roku 1931, jest obecnie reprezentowana w wielu krajach na świecie i zatrudnia około 820 pracowników, z czego 570 w Niemczech.
Centrala firmy w Lennestadt w Niemczech wraz z dobrze rozwiniętą siecią oddziałów i agentów zapewniają nieprzerwaną, silną obecność na międzynarodowym rynku.

PRZEGLĄD OFERTY
 
 

Lider dzięki innowacjom i jakości

Lider dzięki innowacjom i jakości
Lider dzięki innowacjom i jakości
 

Tam, gdzie otaczające środowisko, kurz i wilgoć wymagają zastosowania wysokiej klasy technologii montażu, Hensel ze swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami umożliwia niezawodną i bezpieczną dystrybucję energii.
Szeroka gama nowoczesnych systemów elektroinstalacyjnych i rozdziału energii dla krajowych i międzynarodowych zastosowań doprowadziła firmę Hensel do pozycji jednego z liderów w dziedzinie dystrybucji energii elektrycznej niskiego napięcia.

 

Produkty elektrotechniczne najwyższej jakości i niezawodności

Produkty elektrotechniczne najwyższej jakości i niezawodności

Tam, gdzie zapylenie i wilgoć wpływają na funkcjonowanie instalacji elektrycznej, jedynie produkty najwyższej jakości, spełniające normy powinny być stosowane w celu zagwarantowania niezawodnej i bezpiecznej dystrybucji energii elektrycznej.

Wysokie standardy jakości gwarantują naszym klientom przewagę konkurencyjną również w przyszłości.
Cała baza produkcyjna firmy Hensel jest certyfikowana i spełnia wymagania
DIN-ISO 9001-2008.

  • Wewnętrzne zarządzanie jakością
  • Zaawansowane metody kontroli
 
 
 
 

© Gustav Hensel GmbH & Co. KG

YouTube